Uwaga na podróbki Emalia Olkusz!

08-06-2022
Tradycyjny symbol Emalii S.A. to logotyp czajnika z wpisaną w środek literą "O" od marki "Olkusz" powstałej w 1907 roku.
 
W związku z licznymi zgłoszeniami pochodzącymi z dyskontów handlowych i zwrotami reklamacyjnymi kierowanymi niesłusznie do Olkuskiej Emalii, zmuszeni jesteśmy nieustannie informować odbiorców. Firmy kierujące oferty w sieciach handlowych z oznaczeniami Emalia Olkusz, Emalia Polska, Tradycyjna, Emalia, Olkuske itp. nie współpracują z OFNE, sama zaś OFNE nie upoważniła podmiotów gospodarczych do używania znaku "Olkusz", produkty oznaczane Emalia w efekcie są produktami emaliowanymi, same zaś firmy nie są producentami mas emalierskich czy producentem Emalią "Spółką" Akcyjną "Olkusz" , Tradycyjna Emalia Olkusz, ta powstała 1907 roku- Olkuska Fabryka Naczyń Emaliowanych Spółka Akcyjna prezentuje się logotypem czajnika z literą „O” wpisaną w środek ponieważ to marka „Olkusz” należąca do Emalii S.A. W sieci jest wiele sklepów internetowych podających oferty jako Emalia Olkusz które w efekcie nie mają nic wspólnego z OFNE, wyszukane firmy faktycznie uważają, iż są Olkuską Emalią lub są właścicielem marki, pamiętajmy, iż nie odpowiednie lokowanie środków działa na szkodę starego zakładu z tradycjami którego interesy bezpośrednio reprezentujemy. OFNE jest jedynym w Polsce czynnym producentem wyrobów emaliowanych, jest to poparte certyfikatem. Traditional Emalia Olkusz-Olkuska Fabryka Naczyń Emaliowanych Spółka Akcyjna presents the logo of a kettle with the letter "O" because of the sign called "Olkusz", owned by Emalia S.A. , by purchasing products that do not come from Emalia Olkusz, you are harming traditions dating back to 1907.
 
 
Komunikujemy się wyłącznie poniższymi logotypami, są to emblematy elips Emalia Olkusz, Rok założenia 1907 oraz historycznym tak zwanym "starym czajnikiem O" "Olkusz" "Emalia" Spółka Akcyjna