WANNA STALOWA EMALIOWANA "RELAX"

WYSOKIEJ JAKOŚCI STALOWA WANNA EMALIOWANA Z PODTŁOCZENIEM I UCHWYTAMI

170x75x39 CM

W KOMPLECIE NOGI ORAZ SYFON

Ø otworu odpływu 50 mm

Typ: R7-170-0-1-U

Brak uchwytów chromowanych.

  • Cena netto: 1 137,40 zł 1 500,00 zł 1 399,00 zł
  • szt.
  • Przelew błyskawiczny (przelewy24.pl), Gotówka (za pobraniem)

Wanny RELAX wysyłka możliwa w promieniu 50 km od Olkusza w cenie 60 zł. Pozostała część kraju - odbiór osobisty lub zlecenie transportu własnego.

INSTRUKCJA PATRZ ZAKŁADKA INSTRUKCJE

EMALIA

Emalia jest szklistą, idealnie gładką powłoką, odporną na korozję i ścieranie. Emaliowane brodziki zachowują swój estetyczny wygląd i walory użytkowe przez wiele lat. Ich struktura charakteryzuje się antybakteryjnymi właściwościami.

Emalia przygotowana jest według tradycyjnych receptur, a surowce używane do jej produkcji spełniają wszystkie niezbędne normy jakości.

Do produkcji wanien wykorzystywana jest specjalna formuła EMALIA STRONG, gwarantująca jeszcze wyższą jakość użytkowania.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Powłoka emalierska jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

Brodziki emaliowane z łatwością można utrzymać w czystości. Dzięki gładkiej powierzchni jest odporna na osadzanie się brudu i bakterii.

Emaliowana powłoka charakteryzuje się również wysoką wytrzymałością i gwarantuje piękny połysk na długie lata.

Brodziki emaliowane polecane są dla alergików, ponieważ powłoka ta jest antybakteryjna i sterylna. Ze względu na całkowite bezpieczeństwo, produkty te mogą bez problemu być wykorzystywane w gospodarstwach domowych.

 

Jesteśmy dumni mogąc kontynuować tradycyjną produkcję wyrobów sanitarnych.

 

Produkty Olkuskiej Fabryki Naczyń Emaliowanych Emalia S.A. są obecne w polskich domach od 1907 roku.

Stuletnia tradycja produkcji i ciągła obecność na rynku jest najlepszym świadectwem ich najwyższej jakości i ponadczasowego wzornictwa. Wiekowa tradycja produkcji naczyń emaliowanych przetrwała wiele przemian, nie tylko historycznych.

Wiekowa tradycja i zaufanie stanowi o naszej wysokiej pozycji w tym segmencie rynku dzięki wysokiej jakości, szerokiemu asortymentowi produktów i usług