ZLEWOZMYWAK EMALIOWANY

ZLEWOZMYWAK STALOWY EMALIOWANY O WYMIARACH 800x500x160 mm. KOMORA: 400x340x160 mm

Ø otworu odpływu 55 mm

  • Cena netto: 316,26 zł 389,00 zł
  • szt.

EMALIA

Zdjęcie zlewozmywaka jest poglądowe. wymiary produktu to 80 cm x 50 cm.

Emalia jest szklistą, idealnie gładką powłoką, odporną na korozję i ścieranie. Emaliowane zlewozmywaki zachowują swój estetyczny wygląd i walory użytkowe przez wiele lat. Ich struktura charakteryzuje się antybakteryjnymi właściwościami.

Emalia przygotowana jest według tradycyjnych receptur, a surowce używane do jej produkcji spełniają wszystkie niezbędne normy jakości.

Do naczyń OFNE EMALIA OLKUSZ S.A. wykorzystywana jest specjalna formuła EMALIA STRONG, gwarantująca jeszcze wyższą jakość użytkowania.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Powłoka emalierska jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

Zlewozmywaki emaliowane z łatwością można utrzymać w czystości. Dzięki gładkiej powierzchni jest odporna na osadzanie się brudu i bakterii.

Emaliowana powłoka charakteryzuje się również wysoką wytrzymałością i gwarantuje piękny połysk na długie lata.

Zlewozmywaki emaliowane polecane są dla alergików, ponieważ powłoka ta jest antybakteryjna i sterylna. Ze względu na całkowite bezpieczeństwo, produkty te mogą bez problemu być wykorzystywane w gospodarstwach domowych.

 

Jesteśmy dumni mogąc kontynuować tradycyjną produkcję wyrobów sanitarnych.

 

Produkty Olkuskiej Fabryki Naczyń Emaliowanych Emalia Olkusz S.A. są obecne w polskich domach od 1907 roku.

Stuletnia tradycja produkcji i ciągła obecność na rynku jest najlepszym świadectwem ich najwyższej jakości i ponadczasowego wzornictwa. Wiekowa tradycja produkcji naczyń emaliowanych przetrwała wiele przemian, nie tylko historycznych.

Wiekowa tradycja i zaufanie stanowi o naszej wysokiej pozycji w tym segmencie rynku dzięki wysokiej jakości, szerokiemu asortymentowi produktów i usług.