ZLEWOZMYWAK EMALIOWANY (EO-01) 48.5cm

ZLEWOZMYWAK STALOWY EMALIOWANY O WYMIARACH: ŚREDNICA 485 MM, GŁĘBOKOŚĆ 160 MM 

  • Cena netto: 313,00 zł 519,00 zł 384,99 zł
  • szt.
  • Przelew błyskawiczny (przelewy24.pl), Gotówka (za pobraniem)

PATRZ ZAKŁADKA INSTRUKCJE

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Ten typ zlewozmywaka, to idealne rozwiązanie do małej kuchni w bloku mieszkalnym lub mieszkań z aneksem kuchennym. Posiada niewielkie gabaryty ale głęboka komora pozwala na zmywanie nawet dużych naczyń kuchennych. Spełni swoją rolę również w przypadku większych kuchni, gdzie standardem jest zmywarka i nie jest wymagany montaż zlewozmywaka dwukomorowego. Pozostaje więcej miejsca na roboczy blat kuchenny.

Wymiary: 480 mm/ 160 mm

Ø otworu odpływu 55 mm

EMALIA

Emalia jest szklistą, idealnie gładką powłoką, odporną na korozję i ścieranie. Emaliowane zlewozmywaki zachowują swój estetyczny wygląd i walory użytkowe przez wiele lat. Ich struktura charakteryzuje się antybakteryjnymi właściwościami.

Emalia przygotowana jest według tradycyjnych receptur, a surowce używane do jej produkcji spełniają wszystkie niezbędne normy jakości.

Do produkcji zlewozmywaków wykorzystywana jest specjalna formuła EMALIA STRONG, gwarantująca jeszcze wyższą jakość użytkowania.

 

WŁAŚCIWOŚCI EMALII

Powłoka emalierska jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

Zlewozmywaki emaliowane z łatwością można utrzymać w czystości. Dzięki gładkiej powierzchni jest odporna na osadzanie się brudu i bakterii.

Emaliowana powłoka charakteryzuje się również wysoką wytrzymałością i gwarantuje piękny połysk na długie lata.

Zlewozmywaki emaliowane polecane są dla alergików, ponieważ powłoka ta jest antybakteryjna i sterylna. Ze względu na całkowite bezpieczeństwo, produkty te mogą bez problemu być wykorzystywane w gospodarstwach domowych.

 

Jesteśmy dumni mogąc kontynuować tradycyjną produkcję wyrobów sanitarnych.

 

Produkty Olkuskiej Fabryki Naczyń Emaliowanych Emalia Olkusz S.A. są obecne w polskich domach od 1907 roku.

Stuletnia tradycja produkcji i ciągła obecność na rynku jest najlepszym świadectwem ich najwyższej jakości i ponadczasowego wzornictwa. Wiekowa tradycja produkcji naczyń emaliowanych przetrwała wiele przemian, nie tylko historycznych.

Wiekowa tradycja i zaufanie stanowi o naszej wysokiej pozycji w tym segmencie rynku dzięki wysokiej jakości, szerokiemu asortymentowi produktów i usług.