O FIRMIE

Powstała w 1907 roku fabryka zajmuje obecnie czołową pozycję w branży emalierskiej na polskim rynku. Wynika to z wysokiej jakości naszych wyrobów, osiąganej dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii w połączeniu z umiejętnościami doświadczonej załogi.

Wyroby kuchenne oraz sanitarne produkowane z materiałów naturalnych przez Olkuską Fabrykę Naczyń Emaliowanych Emalia Olkusz S.A. wyróżnia jakość wykonania, prostota, funkcjonalność i estetyka. Nasze wyroby znajdują również nabywców poza granicami naszego kraju i cieszą się tam dużym powodzeniem. Paleta produktów OFNE Emalia Olkusz S.A. obejmuje garnki, patelnie, czajniki, wanny i brodziki stalowe emaliowane, zlewozmywaki stalowe emaliowane oraz zlewozmywaki nierdzewne w różnych modelach i rozmiarach. Wykonujemy również szeroki zakres usług emalierskich.

 

Filozofią firmy jest nieustanne dążenie do podnoszenia satysfakcji klientów z użytkowania naszych wyrobów, poprzez oferowanie produktów charakteryzujących się najwyższą jakością i wysokim poziomem nowoczesności.