BRODZIK EMALIOWANY PRYSZNICOWY 70/70/8

WYSOKIEJ JAKOŚCI STALOWY BRODZIK EMALIOWANY 

Ø otworu odpływu 50 mm

Grubość blachy 1,25 mm

  • Cena netto: 321,14 zł 395,00 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Przelew błyskawiczny (przelewy24.pl), Gotówka (za pobraniem)

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

WYMIARY BRODZIKÓW:

700x700x80 mm ( typ BE-70-70-08-1 )

Brodziki stalowe emaliowane produkcji OFNE Emalia S.A., podobnie jak wanny, wykonane są z użyciem najnowszej technologii. 

Pokryte są emalią odporną na ścieranie i zarysowania. Temperatura wypalania, tak jak w przypadku wanien, wynosi 850ºC. W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania, produkowane przez nas brodziki posiadają powierzchnię antypoślizgową. Grubość stali wynosi 1,25 mm.

 

EMALIA

Emalia jest szklistą, idealnie gładką powłoką, odporną na korozję i ścieranie. Emaliowane brodziki zachowują swój estetyczny wygląd i walory użytkowe przez wiele lat. Ich struktura charakteryzuje się antybakteryjnymi właściwościami.

Emalia przygotowana jest według tradycyjnych receptur, a surowce używane do jej produkcji spełniają wszystkie niezbędne normy jakości.

Do produkcji brodzików wykorzystywana jest specjalna formuła EMALIA STRONG, gwarantująca jeszcze wyższą jakość użytkowania.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Powłoka emalierska jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

Brodziki emaliowane z łatwością można utrzymać w czystości. Dzięki gładkiej powierzchni jest odporna na osadzanie się brudu i bakterii.

Emaliowana powłoka charakteryzuje się również wysoką wytrzymałością i gwarantuje piękny połysk na długie lata.

Brodziki emaliowane polecane są dla alergików, ponieważ powłoka ta jest antybakteryjna i sterylna. Ze względu na całkowite bezpieczeństwo, produkty te mogą bez problemu być wykorzystywane w gospodarstwach domowych.

 

Jesteśmy dumni mogąc kontynuować tradycyjną produkcję wyrobów sanitarnych.

 

Produkty Olkuskiej Fabryki Naczyń Emaliowanych Emalia S.A. są obecne w polskich domach od 1907 roku.

Stuletnia tradycja produkcji i ciągła obecność na rynku jest najlepszym świadectwem ich najwyższej jakości i ponadczasowego wzornictwa. Wiekowa tradycja produkcji naczyń emaliowanych przetrwała wiele przemian, nie tylko historycznych.

Wiekowa tradycja i zaufanie stanowi o naszej wysokiej pozycji w tym segmencie rynku dzięki wysokiej jakości, szerokiemu asortymentowi produktów i usług