Garnek emaliowany ZIOŁA 12l

  • Obserwuj produkt:
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • Cena netto: 117,89 zł 145,00 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Przelew błyskawiczny (przelewy24.pl), Gotówka (za pobraniem)

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Garnek emaliowany ZIOŁA 12l

Garnek emaliowany z serii Zioła o pojemności 12l. To duży garnek o prostym kształcie w białym kolorze, zdobiony motywem świeżych ziół z ich podpisami np: basil, sage, mint. Na wysokości uchwytów wokół garnka przebiega wgłębienia przełamujące jego prosty kształt. Wpisze się w stylistykę większości kuchennych wnętrz. Z racji na dużą pojemność będzie idealny dla rodzin wieloosobowych, do przygotowywania potraw na rodzinne przyjęcia i imprezy, a także w lokalach gastronomicznych. Przygotujesz w nim wiele pysznych potraw od rosołu i wielu innych zup, po ziemniaki i jednogarnkowe dania. Sprawdzi się do przygotowywania świątecznego bigosu.

Garnek wykonany został ze stali węglowej oraz wewnętrznie jak i z zewnątrz pokryty warstwą szklistej emalii. W garnku spokojnie można gotować i przechowywać jedzenie bez obaw o walory smakowe, a gładka emaliowana powłoka stanowi barierę ochronną pomiędzy stalą a pożywieniem. Emalia jest bezpieczna w kontakcie z żywnością, nie zmienia jej smaku czy zapachu oraz posiada antyalergiczne właściwości, dlatego uważana jest za najzdrowszą. Dodatkowo jest odporna na zarysowania, ścieranie, wysokie temperatury i chroni przed rdzą. Dzięki swoistej gładkości jest bardzo higieniczna - nie zatrzymuje zabrudzeń i drobnoustrojów na powierzchni, co wpływa na łatwość czyszczenia. 

Garnek posiada nieprzezroczystą, emaliowana pokrywkę z gałką z tworzywa sztucznego, dzięki której można swobodnie ją podnosić, bez ryzyka poparzenia. Dwa duże, wyprofilowane uchwyty, które umożliwiają jego komfortowe przenoszenie, jednakże mogą się nagrzewać, dlatego zalecamy stosowanie ściereczki bądź łapki kuchennej. Są one na stałe połączone z naczyniem, dzięki czemu nie ma obaw o ich oberwanie, czy poluzowanie. Można używać go na wszystkich rodzajach kuchenek: gazowych, ceramicznych, elektrycznych, halogenowych i indukcyjnych. 

*Garnek posiada kropki na dnie od zewnętrznej strony, co wynika z zastosowanej metody emaliowania na tzw. trójnogu. Nie wpływa to na jego użytkowanie i nie podlega reklamacji.