Garnek żeliwny 2w1 rondel patelnia żeliwna gaz indukcja

  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • Cena netto: 195,12 zł 270,00 zł 240,00 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Przelew błyskawiczny (przelewy24.pl), Gotówka (za pobraniem), Przelewy24

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Garnek żeliwny 2w1 rondel patelnia żeliwna gaz indukcja

Wyjątkowe naczynie 2w1 stworzone z myślą o pasjonatach gotowania, dla których liczy się wysoka jakość i funkcjonalność. Trwały i wygodny w użytkowaniu rondel z patelnią  sprawdzi się w każdej kuchni, a przygotowane na niej potrawy zachowają swój smak i aromat.

Naczynia żeliwne  poddawane są procesowi azotowania, który polega na łączeniu żeliwa z azotem, wodorem oraz tlenem w bardzo wysokiej temperaturze (powyżej 760 stopni Celsjusza). Proces ten pozwala chronić żeliwo przed tworzeniem się naturalnej rdzy na powierzchni oraz zarysowaniami.

Wykonane z żeliwa dzięki czemu dobrze i równomiernie kumuluje ciepło, a drewniana rączka nie nagrzewa się podczas smażenia.

Naczynia żeliwne służą w kuchni od wielu lat - nie wydzielają one podczas gotowania żadnych szkodliwych związków, dzięki czemu przygotowane jedzenie jest zdrowsze.

Żeliwo szybko się nagrzewa, zapewniając równomierny rozkład temperatury, dzięki czemu w krótkim czasie przygotujesz smaczne i gorące potrawy, które będą zarówno miękkie ale także kruche i soczyste. Grube dno patelni sprawia, że przygotowane dania utrzymują temperaturę przez długie godziny.

Patelnia odlewana z żeliwa o specjalnie dobranym składzie, co daje pewność wysokiej jakości wykonania oraz trwałości.

Dzięki swojej charakterystycznej strukturze pozwala na użycie niewielkiej ilości oleju. Podczas smażenia na takiej patelni olej nie ma kontaktu ze smażoną potrawą – dzięki temu żywność jest zdrowsza.

Wysokość 4 cm -Patelnia 8 cm-Garnek 

Średnica 27 cm-Garnek/Patelnia

Kolor Czarny

Czyszczenie Zalecane mycie ręczne

Działa na Indukcji